Pomadka Max Factor, Colour Elixir Lipstick

Share this Post Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This
Pomadka Max Factor z serii Colour Elixir to stanowczo jedna z moich ulubionych pomadek. Cenię ją za właściwości nawilżające, piękny kolor i trwałość. Posiadam kolor 755 Firefly, który spodobał mi się najbardziej z całej kolekcji.

 Co pisze producent:

(...) pomadka składająca się w 60% z emolientów zmiękczających skórę, substancji odżywiających i antyoksydantów, takich jak witamina E; to dzięki nim, zaledwie po 7 dniach poczujesz i zobaczysz różnicę. Podczas nakładania pomadki, jej składniki aktywnie nawilżają i wygładzają usta, dzięki czemu kolor tak pięknie się na nich prezentuje.


Kilka słów ode mnie:


Już samo złote opakowanie wygląda bardzo elegancko i szlachetnie. Wygrawerowane logo Max Factor oraz przezroczysta dolna część, dzięki której bez otwierania widać kolor naszej pomadki to świetny pomysł. Nie otwiera się samoistnie, więc nie trzeba się obawiać, że pomadka wybrudzi torebkę.

Wybrałam kolor nr 755 Firefly, spodobał mi się, ponieważ jest sporo ciemniejszy, bardziej różowy i żywszy od mojego naturalnego koloru ust. Wg mnie dla mnie idealny.

Pomadka jest treściwa, a zarazem niezwykle lekka, gładka i aksamitna. Łatwo rozprowadza się na ustach, wystarczy cienka warstwa, aby nadać ustom jednolite krycie. Jest trwała. Ładnie nawilża usta. Zauważyłam, że wygładza usta, a także są one bardziej miękkie.Nie zawiera drobinek oraz daje pół satynowe wykończenie.


Jesień nastraja mnie bardziej pomadkowo, dlatego bez wahania zakupię jeszcze inne kolory. cena ok 40 zł

A teraz pokażę Wam mój ulubiony duet ostatnich dni:
Max Factor, Glossfinity 155 burghundy crush 
Max Factor, Colour Elixir Lipstick 755 Firefly
Uwielbiam <3

Buziaki, Amethyst :*

9 komentarzy:

Dziękuję za komentarz :* Zapraszam do obserwacji oraz polubienia mnie w Social Media :)