Co 300 blogerów robiło razem w Poznaniu?

Share this Post Share to Facebook Share to Twitter Email This Pin This
Blog Conference Poznań, to wydarzenie, które przyciągnęło w miniony weekend 300 blogerów z całej Polski. Jak myślicie, co robiliśmy przez dwa dni w pięknym Poznaniu? Oczywiście chłonęliśmy wiedzę, którą przekazywali nam topowi blogerzy i ludzie z branży. 

Wysłuchałam większości prelegentów i kilka prezentacji mocno utkwiło mi w pamięci, Michał Kędziora powiedział w prost ile zarabiają blogerzy, Tomek Tomczyk również nie mydlił nam oczu i przekazał same konkrety, a Agnieszka Puchyr zaprezentowała się śpiewająco i to dosłownie!

Nie można stać w miejscu, a ciągle się rozwijać. Jak powiedział Tomek, YouTuberzy są miliony lat świetlnych przed blogerami i musimy dotrzymać im kroku. Mało to, musimy pójść jeszcze dalej, mamy misję do wykonania. 
Dzięki takim wydarzeniom możemy poznać się bliżej, wymienić spostrzeżeniami, pogadać na luzie i poznać osoby, które dotychczas znaliśmy jedynie z "internetów". Łączy nas pasja, blogowanie jest częścią naszego życia i widać to na każdym kroku.

Dziękuję za ten wspaniały weekend, oby więcej takich konferencji, Poznać bardzo chętnie odwiedzę po raz kolejny.

Zatrzymałam się w hostelu Retro, który znajduję się w samym centrum i szczerze Wam go polecam. To była moja pierwsza wizyta w Poznaniu i sama dziwię się dlaczego, miasto jest cudowne!

Już za 3 tygodnie odbędzie się kolejna Konferencja, 3 już edycja See Bloggers, na którą również się wybieram. Mam nadzieję, że wrócę z Gdyni z głową pełną pomysłów, którymi podzielę się z Wami.

Czy bloger ma zawsze rację? 
Jasne! Trzeba wierzyć w to, że ma się racje czy jest się blogerem czy nie, choć oczywiście bloger wierzy w swoje racje podwójnie.

8 komentarzy:

 1. Super doświadczenie!!!
  No to udanej zabawy w Gdyni i już czekam czym podzielisz się z nami po powrocie z wojaży :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ! Trochę żałuję, że nie miałam okazji uczestniczyć, ale już nie mogę doczekać się spotkania w Gdyni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę, chętnie bym się wybrała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się zgapiłam i zobaczyłam wydarzenie za późno :( Ale za rok tam jestem!
  Dobrze, że na See Bloggers się załapałam! :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :* Zapraszam do obserwacji oraz polubienia mnie w Social Media :)